21 Ekim 2018 Pazar

Damatlık Önerisi: Yelekli Lacivert Smokin


Kiğılı takım elbise koleksiyonunda yer alan bu yelekli lacivert smokin pek şık göründü gözüme, bilmem siz ne dersiniz? Pantolon, ceket, yelek ve papyon toplam 1.000 liraya satılıyor. Özel gecelerde, davetlerde giyilebilir ve lacivert damatlık giymeyi düşünen damat adayları için de çok güzel bir alternatif olabilir. 


Yelek şal desenli ve ceketin yaka kenarlarına da yeleğin kumaşından bir şerit dikilmiş, bu detay da hoşuma gitti. Bu ceket ve yelek gri pantolonla da giyilebilir. Çok koyu gri değil ama, biraz açık bir tonu olacak. Gömlek mavi de olabilir o durumda. Birkaç lacivert erkek ayakkabı alternatifi takdim edeyim şimdi size. Böyle bir kombinin altına en çok yakışacak model klasik tarzda, şık bir lacivert ayakkabıdır sanırım.

İlk 3 ayakkabı Beymen'den Birincisi (Beymen Collection) 629, ikincisi (Barrett) 1.283, üçüncüsü de (Santorini) 11.750 TL. Beymen klasik erkek ayakkabı modelleri için şuraya tıklayabilirsiniz. 
Aşağıdaki saten yüzeyli lacivert deri Oxford ayakkabı da Zara'dan. Fiyatı 480 TL. Zara'nın deri ayakkabılarını yerinde görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Dirsek Yamalı, Kareli Mavi Blazer Kombini

Zara 2019 ilkbahar yaz erkek koleksiyonundan. Dirsek yamalı kareli mavi blazer ceket lacivert tişört   ve  açık mavi jean pantolon , ...