28 Mart 2019 Perşembe

Lacivert Blazer - Beyaz Tişört - Bej Pantolon


Macy's sitesinin sayfalarında gördüğüm bir kombin. Lacivert blazer ceket V yaka beyaz tişört, bej pantolon ve bej kemerle kombinlenmiş.Gayet basit bir kombin, fakat ne kadar hoş görünüyor. Pantolonun rengi çok güzel, ilkbahar - yaz sezonunda pek çok şeyle kullanabileceğiniz bir parça. Bu renk bir pantolon bulursanız bence hemen alın.

Ayakkabı olarak ne giyilebilir bu kombinin altına? Beyaz spor ayakkabı olabilir, tişörtle uyumlu olur. Fakat, bacakları uzun gösteren bir kombin yapmak isterseniz pantolon ve kemer fotoğraftaki gibi birbirine çok yakın renklerde olmalı ve aynı renk ayakkabı giymelisiniz. Pantolonun paçalarıyla ayakkabı arasında boşluk olmamalı bunun için tabii.

Zara 2019 erkek spor ayakkabı kategorisinde gördüğüm aşağıdaki model hem bu anlamda iş görür, hem de, böyle bir derdiniz olmasa bile, bu kombini çok güzel tamamlar. Fiyatı 260 TLHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Dokulu Blazer Ceket Kombini (Zara 2019 sonbahar)

Zara 2019 sonbahar erkek koleksiyonunda içinden lacivert, kırık beyaz ve kahve tonları geçen bir dokulu blazer ceke t gördüm sayın seyi...