26 Kasım 2018 Pazartesi

Lacivert Kadife Blazer - Balıkçı Yaka Gri Kazak - Koyu Mavi Pantolon


Ted Baker 2018 - 2019 kış erkek koleksiyonundan güzel bir sonbahar - kış kombini. Fitilli kumaştan dikilmiş olan lacivert kadife blazer ceket açık gri renkli balıkçı yaka kazak ve koyu mavi pantolonla gayet güzel uyum sağlamış.
Fazla renk içermeyen, sade, zahmetsiz bir kombin ve gayet hoş görünüyor. Ofis ortamında, akşam ve hafta sonu gezintilerinde giyilebilir. Kombin siyah spor ayakkabılarla tamamlanmış ama gideceğiniz ortama göre farklı ayakkabılar da giyebilirsiniz tabii.

Ceketin fiyatı 272 £. Markanın erkek blazer modellerini görmek isterseniz şuraya tıklayın lütfen. 


Ceket olarak Zara'nın aşağıdaki modelini de düşünebilirsiniz. Fiyatı 500 TL. Zara erkek blazer modellerini yerinde görmek için şuraya tıklayabilirsiniz. 


Kazak için de Mango'nun aşağıdaki modelini önerebilirim. 250 liraya satılıyor. Mango erkek kazak modelleri için buraya tıklayabilirsiniz. 


Farklı bir ayakkabı alternatifi olarak da Zara'nın blucher tarzı koyu mavi deri ayakkabılarını takdim edeyim. Fiyatı 480 TL. Şuraya tıklayarak Zara erkek ayakkabı modellerini yerinde görebilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Dirsek Yamalı, Kareli Mavi Blazer Kombini

Zara 2019 ilkbahar yaz erkek koleksiyonundan. Dirsek yamalı kareli mavi blazer ceket lacivert tişört   ve  açık mavi jean pantolon , ...